مدرک ttc چیست؟ | منابع هزینه دوره ttc

09038988338 مشاوره
دوره های روش تدریس (TTC)

TTC  مخفف Teachers training course که یکی از جایگاه های تدریس می باشد که برای شروع کار تدریس باید این دوره را بگذرانید.

آموزشگاه حصاری
آموزشگاه حصاری

(TTC (teachers training course


دوره های روش تدریس (TTC) درکرج : 


این دوره ها در آکادمی حصاری به صورت کارگاه های 10 الی 15 جلسه ای برگزار می شود که در پایان دوره به متقاضیان مدرک معتبر اعطا می گردد.
دوره های روش تدریس در آکادمی حصاری :
این دوره ها در آکادمی حصاری دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که تفاوت های  زیادی با سایر و دوره ها در سایر موسسات دارد؛ در ادامه به بررسی ویژگی ها می پردازیم.

1.    روش مدیریت کلاس : مدیریت کلاس فقط به معنی مدیریت افراد سرکلاس نیست بلکه مدیریت و کنترل تمام ورود و خروج ها، کنترل هیجان های لحظه ای، نور، برد و تمامی مسائلی که امکان دارد نظم کلاس را مختل کند.
2.    رفتار در کلاس : اگر بخواهید در کلاس مانند یک مدرس حرفه ای ظاهر شوید باید به تمامی جزئیات ریز و مهم توجه کنید و از تمامی ابزار موجود به موقع استفاده کنید.
3.    ایجاد جذابیت برای دانش آموز : نکته ی بسیار مهمی که در دوره های روش تدریس آکادمی حصاری وجود دارد آموزش مباحث انگیزشی می باشد که استاد باید بتواند برای متقاضی  که انگیزه کافی ندارد برای ادامه کلاس با روش های درست ایجاد انگیزه کند.
4.    در نهایت تمامی نکاتی که ذکر شد و نکات بسیار زیاد دیگر در این دوره به شما آموزش داده می شود؛ لازم به ذکر است که بعد از دوره های روش تدریس آکادمی حصاری شما می توانید تمامی مباحثی که در آن تخصص دارید آموزش دهید و این دوره فقط مربوط به آموزش زبان نمی باشد؛ هر چند روند کلاس و متقاضیان عمدتا متقاضی تدریس زبان می باشند.
 

یک خبر خوب برای متقاضیان دوره های روش تدریس در کرج آکادمی حصاری : 


شما عزیزان بعد از اخذ مدرک روش تدریس (TTC)در کرج اولویت همکاری با آکادمی حصاری می باشید به این نحو که خود آموزشگاه مسئولیت تدریس، به شما کلاس های جاری آموزشگاه را می دهد؛ اینها می تواند یک شروع عالی باشد.
دوره های روش تدریس (TTC) برای چه کسانی بهتر است؟؟؟
1.    کسانی که بخواهند در حوزه های مختلف آموزش تدریس کنند اعم از (زبان دروس کنکوری ، کامپیوتر، حسابداری و ....)
2.    سطح زبان قابل قبول برای تدریس زبان  Higher intermediate یا همان B_1 می باشد.
3.    بهتر است متقاضی +18 باشد.

اعتبار مدرک :


کسانی که از آکادمی حصاری مدرک روش تدریس را اخذ کرده اند در تمامی کشور های همسایه مانند ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و .... مشغول به تدریس شده اند و این از میزان اعتبار مدرک روش تدریس آکادمی حصاری می باشد.


دوره های آنلاین روش تدریس :

دوره های آنلاین تربیت مدرس ttc
از آنجا که این دوره ها به صورت حضوری برگزار شود، چرا که بهره وری از کلاس بالاتر می رود اما آکادمی حصاری با زیر ساخت های مناسب برای بستر آنلاین برگزاری کلاس ها تمام تلاش خود را نموده که تفاوت زیادی بین کلاس آتلاین و حضوری نباشد و برای متقاضیان کرج و تهران به صورت حضوری و برای دوستانی که از سایر شهرستان متقاضی این دوره ها هستند به صورت آنلاین برگزار می کند.


سایر خدمات آکادمی حصاری در دوره های روش تدریس TTC در کرج: 


1.    چگونه اجرا کردن متد های مختلف تدریس در کلاس
2.    این دوره ها برای زبان آموزان آکادمی حصاری با 50 % تخفیف ارائه می شود.
3.    بهره مندی از اساتید با تجربه آموزش روش تدریس در سطح کشور
4.    آموزش اداره کلاس و آشنایی با تمامی منابع آموزشی معتبر
5.    در پایان دوره، متقاضیانی که بالاترین نمره را اخذ کرده باشند به عنوان مدرس با آکادمی حصاری به همکاری ادامه می دهند.

چند کلامی در مورد ماهیت روش تدریس (TTC) :
TTC  مخفف Teachers training course که یکی از جایگاه های تدریس می باشد که برای شروع کار تدریس باید این دوره را بگذرانید.
کلام آخر :
کلام آخر این که تدریس یک شغل محترم و با جایگاه اجتماعی مناسب می باشد و آکادمی حصاری در آغاز این راه تمام تلاش خود را می کند که هر آنچه در حوزه تدریس لازم است بیاموزید در اختیارتان قرار دهد.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید