برگزاری کلاس های حضوری و مجازی آیلتس در کرج توسط آکادمی حصاری

09038988338 مشاوره
دوره های آیلتس در کرج

آزمون بین المللی آیلتس یکی از آزمون های سنجش مهارت زبان انگلیسی شماست که با داشتن مدرک آن با نمره ی بالا می توانید در بسیاری از کشور های دنیا پذیرش بگیرید

آموزشگاه حصاری
آموزشگاه حصاری

کلاس و آموزشگاه آیلتس در کرج

آموزشگاه آیلتس (IELTS) در کرج :


آموزشگاه حصاری به عنوان اولین مرکز تخصصی برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS) در کرج در خدمت شما عزیزان می باشد. آموزشگاه حصاری با بهره گیری از اساتید مجرب این حوزه در کرج و تهران و همچنین استفاده از به روز ترین زیر ساخت های آموزشی به دو صورت آنلاین و حضوری اقدام به برگزاری این کلاس ها نموده است.


مرکز تخصصی آیلتس (IELTS) کرج :


معمولا در طول سال های گذشته همشهری های کرجی ما مجبور بودند برای تجربه یک دوره کامل و تخصصی به تهران بروند اما آکادمی حصاری با یک برنامه ریزی مدون و دقیق به صورت (پکیج، ترمیک،خصوصی) کلاس ها را برای شما عزیزان برگزار می نماید.

آموزشگاه آیلتس معتبر در کرج

آموزشگاه زبان حصاری به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش محور در حوزه آیلتس قطعا یک انتخاب مناسب برای رسیدن شما عزیزان به هدف خود یعنی کسب نمره مورد نیاز خود برای آیلتس جهت مهاجرت به کشور مقصدتان می باشد.

شما عزیزان در یک چهارچوب مناسب با هر سطحی که هستید قرار خواهید گرفت، پس از آن با توجه به زمانی که تا ارائه مدرک آیلتس خود دارید یک برنامه ریزی کاملا منسجم توسط کارشناسان ما برای شما صورت میپذیرد.

جهت اطلاع بیشتر از خدمات آموزشی ما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


آیلتس (IELTS) تهران :


مرکز رسمی برگزاری آزمون آیلتس (IELTS) در تهران می باشد که شما عزیزان پس از گذراندن دوره های آیلتس (IELTS) در کرج و کسب آمادگی لازم برای آزمون اصلی در این آزمون ثبت نام می کنید.


قیمت آزمون آیلتس (IELTS) :

هزینه آزمون آیلتس
آزمون آیلتس (IELTS) از آنجاییکه یک آزمون بین المللی می باشد، هزینه آن اصولا به دلار حساب می شود. که این هزینه به طور تقریبی بین 210 الی 250 دلارمی باشد؛ که معدل آن در ایران حدود 6150000 تومان می شود.


آزمون ماک آیلتس (IELTS) در کرج :


آموزشگاه حصاری در فواصل مختلف اقدام به برگزای آزمون های آزمایشی آیلتس (ماک) در کرج می کند و حتی اگر از زبان آموزان آموزشگاه حصاری نباشید می توانید در این آزمون ها شرکت کنید. در صورتی که از دوره های آیلتس (IELTS) آموزشگاه حصاری شرکت کنید. آزمون های ماک آیلتس با 50% تخفیف برای شما در نظر گرفته می شود.

سایت آیلتس (IELTS):


شما فراگیران عزیز می توانید برای کسب اطلاعات رسمی درمورد آزمون آیلتس (IELTS)، به سایت آیلتس (IELTS)  مراجعه کنید.


آزمون آیلتس (IELTS) چیست ؟؟


یک آزمون بین المللی جهت سنجش و ارزشیابی سطح زبان انگلیسی متقاضیان تحصیل و کار در کشور های مختلف می باشد. نکته مهم، اینکه باید اطلاع داشته باشیم که مقصد تحصیلی یا کاری ما مدرک آیلتس (IELTS) را به رسمیت می شناسد یا خیر؛ که اکثر مواقع مورد قبول سازمان ها و ارگان ها می باشد.


آیلتس (IELTS) چیست؟؟

آزمون آیلتس چیست؟
آیلتس مخفف (International English Language Testing System) که یکی از آزمون های معتبر جهت ارزشیابی سطح زبان انگلیسی افراد می باشد. 

ثبت نام آیلتس (IELTS) :


ثبت نام در آزمون آیلتس (IELTS) برای متقاضیان دوره های آیلتس (IELTS) در کرج آموزشگاه حصاری توسط کارشناسان دپارتمان آیلتس (IELTS) ما انجام می پذیرد.

 • هزینه ثبت نام : همانطور که گفته شد به طور متوسط حدود 220 دلار می باشد.
 • زمان برگزاری آزمون آیلتس (IELTS) : پس از گذراندن کلاس های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS) خود در آموزشگاه زبان حصاری، بسته به سطح آمادگی خود تاریخ شرکت در آزمون اصلی آیلتس (IELTS) را می توانید انتخاب کنید.

بخش های مختلف آزمون آیلتس :

چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس

 1. Listening (شنیداری)
 2. Reading (خواندن)
 3. Writing (نوشتاری)
 4. Speaking (مصاحبه)

میزان اعتبار مدرک آزمون آیلتس :

مدرک آیلتس در بیش از 140 کشور جهان اعتباردارد و مدت زمان اعتبار آن پس اخذ مدرک، تا دو سال می باشد.

لیسنینگ (Listening) آزمون آیلتس IELTS :

بخش شنیداری یا همان Listening خود شامل 4 قسمت و 40 سوال می باشد که در هر بخش 10 سوال گنجانده شده است؛ به طور تدریجی وقتی به بخش های جلوتر می رسیم سخت تر می شود و هیچ وقفه ای بین هر قسمت نمی باشد و تنها در آخر به شما 10 دقیقه زمان اضافی برای وارد کردن پاسخ هایتان در پاسخنامه وقت داده می شود؛ به طور کلی این بخش از آزمون 30 دقیقه به طول می انجامد.

ریدینگ (Reading) آزمون آیلتس IELTS :

بخش درک مطلب یا همان خواندن آزمون آیلتس شامل 40 سوال با 11 مدل متفاوت می باشد که برای پاسخگویی 40 دقیقه زمان دارید و وقت اضافه ای برای وارد کردن پاسخ هایتان در پاسخبرگ نخواهید داشت.

رایتینگ (Writing) آزمون آیلتس IELTS :

شما یک ساعت زمان برای نوشتن دو انشاء با موضوعات مختلف دارید؛ که برای نوشتن هر کدام یک حداقل تعداد کلمه در نظر گرفته شده است؛ که برای انشاء اولی حداقل 150 کلمه و برای انشاء دومی حداقل 250 کلمه باید نوشته شود.

موضوعات رایتینگ (Writing) اول (Task 1) آزمون آیلتس IELTS :

 • Job application letter : نامه رسمی اداری
 • Personal letter : نامه شخصی
 • Complaint / Request of information letter : نامه درخواست اطلاعات / شکایت نامه

سطح بندی آزمون آیلتس (IELTS) :

نمره سطح
0 هیچی درباره ی زبان انگلیسی نمی داند.
1 هیچ توانایی در بیان کردن زبان انگلیسی نارد.
2 در سطح مبتدی می تواند زبان را انتقال دهد.
3 تنها مفاهیم آشنا را می تواند درک کند و انتقال دهد.
4 نمی تواند از پس مفاهیم پیچیده بربیاید.
5 مهارت زبان آن متوسط می باشد.
6 می تواند مفاهیم پیچیده را نسبتا درک کند.
7 مهارت کلی زبان را داراست.
8 از پس مهارت های پیچیده بر می آید.
9 فهم و توانایی کامل از زبان انگلیسی را داراست.

آزمون آیلتس (IELTS) اندیکاتور :

آزمون اندیکاتور آیلتس Indicator IELTS

منظور از آزمون آیلتس (IELTS) اندیکاتور این است که مشابه به آزمون دولینگو، می توانید بدون مراجعه به مراکز آزمون آیلتس (IELTS) با کامپیوتر خود در خانه البته با رعایت قوانین آن، در آزمون آیلتس (IELTS) شرکت کنید؛ که این آزمون از نظر محتوایی و زمانی هیچ گونه تفاوتی با آزمون حضوری ندارد.

مشاهده نتایج آزمون آیلتس (IELTS) :

شما دانش پذیران عزیز برای مشاهده ی آزمون می توانید بعد از 5 روز از شرکت در آزمون، به سایت pearson مراجعه کنید و حتی بعد از مشاهده نتایج می توانید اگر مطمئن هستید به نمره ی آن اعتراض کنید.

اعتراض به نتایج آزمون آیلتس :

هر داوطلبی می تواند با پرکردن برگه ی اعتراض تا 6 هفته بعد از آزمون به نتیجه ی آن در هر بخش اعتراض نماید و برای این کار باید همان مبلغ ثبت نام آزمون آیلتس را دوباره پرداخت کند که اگر اعتراض درست بود مبلغ عودت می شود در غیر این صورت امکان عودت مبلغ نیست. 

آزمون ماک (MOCK) آیلتس (IELTS) :

آزمون ماک (MOCK) آیلتس IELTS

ماک (MOCK)، آرمونی است که تقریبا شبیه به آزمون اصلی می باشد. این آزمون مطابق با محتوای اصلی خود آزمون آیلتس می باشد و هر 4 مهارت اصلی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. آزمون ماک (MOCK) نیز همانند آزمون اصلی دو نوع دارد که آزمون ماک (MOCK) آکادمیک و جنرال نامیده می شوند.

محل برگزاری آزمون ماک :


همه موسسات آیلتس، این آزمون را برگزار می کنند اما، ما این آزمون را با 70% تخفیف برای متقاضیان شرکت در کلاس های تخصصی آیلتس خود برگزار می کنیم.
 

منابع آزمون آیلتس (IELTS) :

 • Mindset for IELTS
 • Listening for IELTS
 • kaplan IELTS
 • Oxford word skills - Idioms and phrasal verbs
 • Essential words for the IELTS
 • Objective IELTS Intermediate - Advanced
 • Essential grammar in use
 • Get ready for IELTS Speaking and listening

سن موردنطر برای ثبت نام در آزمون آیلتس (IELTS) :

برای ثبت نام در آزمون آیلتس، شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید.

کشور هایی که مدرک آیلتس به عنوان مدرک الزامی برای تحصیل و مهاجرت تلقی می کنند :

 1. استرالیا
 2. کانادا
 3. نیوزلند
 4. انگلیس
 5. آمریکا

و...

آزمون PTE :

این آزمون نیز همانند آزمون آیلتس برای سطح مهارت زبان انگلیسی افراد غیر انگلیسی زبان را مورد ارزیابی قرار می دهد و هر چهارت مهارت اصلی را به صورت دوتایی به طور مثال Writing و Speaking می سنجد. این آزمون به صورت آنلاین برگزار می گردد و همچنین باید با کامپیوتر در این آزمون شرکت کنید.

انواع مختلف آزمون PTE :

آزمون PTE به دو حالت برگزار می گردد؛ حالت اول برای افرادی است که قصد تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان در خارج از کشور، اللخصوص در کشور استرالیا برگزار می گردد. حالت دوم برای کودکانی می باشد که در رده سنی 7 تا 12 سال هستند و می خواهند سطح زبان انگلیسی خود را مورد سنجش قرار دهند.                 

دوره Pre – IELTS :


این دوره مخصوص دانش پذیرانی می باشد  که زبان انگلیسی را فقط درمقاطع تحصیلی خود به طور مثال مدرسه، دانشگاه و ... فراگرفته اند و هیچ موقع آموزش آکادمیک  ندیده اند؛ این دوره سبب بالا رفتن میزان سطح عمومی زبان و آمادگی کامل برای ورود به مقاطع IELTS آیلتس مناسب می باشد.                                                                              

کارگاه آموزش آیلتس (IELTS) :

کارگاه آیلتس در کرج the IELTS workshop
کارگاه های مختلفی برای دوره های آیلتس (IELTS) در آموزشگاه حصاری برگزار می گردد که در جهت تقویت هریک از بخش های اصلی آزمون آیلتس  تاثیرات زیادی دارد.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS) :


این دوره ها در آموزشگاه حصاری در فواصل  مختلف به صورت (گروهی-خصوصی-ترمیک) برگزار می گردد و پس از تعیین سطح، متقاضی در کلاسی که هم سطح می باشد ثبت نام می گردد.


دلایل شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS) :


اصلی ترین دلیل شرکت در این آزمون مهاجرت افراد می باشد و اینکه این مدرک را باید به مقصد تحصیلی و یا کاری خود ارائه بدهند.
 

اهداف دوره :


هدف از تشکیل این دوره ها رساندن شما عزیزان به سطح و نمره مد نظرتان در آزمون آیلتس (IELTS) می باشد.

سیستم آموزش آکادمی حصاری :


سیستم آموزشی ما مبتنی برسطح توانایی زبان آموز و همچنین زمانی که برای اخذ نمره ی مدنظر در آزمون دارد منعطف است. یعنی، پس از اینکه زبان آموز توسط مشاوران ما تعیین سطح شده و در کلاس سطح خود قرار می گیرد برای وی برنامه ریزی مدون انجام می شود و پس از هر آزمون آزمایشی به او مشاوره رایگان جهت برطرف کردن نقاط ضعف خود داده می شود. به طور کلی آموزشگاه حصاری تا آخرین قدم کنار شماست.


طول دوره :


معمولا دوره های آیلتس (IELTS) بسته به سطح زبان آموز 6 ماه تا 2 سال به طول می انجامد که البته این امر بستگی به فشردگی کلاس ها نیز دارد.

کتاب های تدریسی آیلتس (IELTS) :

منابع آزمون آیلتس
در آموزشگاه حصاری زبان آموزان با کتاب های American English File شروع کرده و پس از رسیدن به سطح مورد نظر وارد مقاطع آیلتس (IELTS) می شوند و از کتاب های Mindset استفاده می کنند. برای شرکت در کلاس های آیلتس (IELTS) در کرج با ما تماس بگیرید.

آیلتس تضمینی در کرج

متاستفانه برخی اساتید سودجو از شراط برخی زبان آموزان سوءاستفاده نموده و با وعده های پوچ و بی منطق درصدد تحریک زبان آموز با وعده ی تضمین نمره بالای آیلتس هستند.

که این موضوع از نظر آموزشی یک بحث کاملا بی منطق می باشد، حال آموزشگاهی که نتیجه گیری زبان آموزانش برایش مهم باشد با یک برنامه ریزی منسجم که با توجه به شرایط فردی هر زبان آموز تدوین می شود ،زبان آموز را به سمت هدف مورد نظر هدایت می کند.

آیلتس خصوصی در کرج

معمولا کسانی که زمان زیادی برای رسیدن به سطح مورد نظر خود از آیلتس ندارند، مجبور می شوند که در کلاسهای خصوصی آیلتس شرکت کنند.

از مزایای کلاسهای خصوصی آیلتس در آکادمی حصاری میتوان به سرعت بالای کلاس اشاره نمود و همچنین احتمال موفقیت بالای  زبان آموز در این نوع از کلاسها.

هرچند از نظر شهریه کلاسهای خصوصی مقداری بالاتر از کلاسهای گروهی میباشد.

آیلتس صفر تا صد

در آکادمی حصاری شما از ابتدایی ترین مباحث مربوط به آیلتس تا بالاترین سطوح آیلتس را با بهترین کیفیت خواهید گذراند،هرگز کمان نکنید که آیلتس گرفتن یک امر محال یا دست نیافتنی می باشد چرا که با یک برنامه ریزی منسجم و هدف مند در کوتاهترین زمان ممکن به هدف خود خواهید رسید

جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید