هزینه و منابع آزمون یوس YÖS

09038988338 مشاوره
آزمون یوس YÖS ترکیه

آموزشگاه علمی حصاری در راستای مسئولیت اجتماعی خود بر آن است که با ارایه جدیدترین متد های آموزشی در برگزاری کلاسهای یوس درکرج و پرداختن به این متدها هر آنجه که لیاقت شماست را در اختیارتان قرار دهد.

آموزشگاه حصاری
آموزشگاه حصاری

آموزشگاه علمی حصاری(اولین و باتجربه ترین موسسه برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه (YÖS)


آموزشگاه علمی حصاری در راستای مسئولیت اجتماعی خود بر آن است که با ارایه جدیدترین متد های آموزشی در برگزاری کلاسهای یوس درکرج و پرداختن به این متدها هر آنجه که لیاقت شماست را در اختیارتان قرار دهد.
از آنجاییکه آموزشگاه علمی حصاری اولین موسسه ای میباشد که در سالهای گذشته اقدام به برگزاری کلاسهای یوس در کرج نموده است وبا عنایت خداوند و بهره جویی از اساتید مجرب و متخصص در این حوزه و همچنین استقبال شما عزیزان ماحصل این تلاش ها قبولی دانش آموزان ما در بهترین ومعتبرترین دانشگاه های ترکیه بوده است .

 

آزمون (YOS) چیست ؟؟؟

مخفف (yabanci ugruklu ogrenci sinavi  ) اساسا آزمون یوس آزمون داوطلبین خارجی متقاضی تحصیل در ترکیه می باشد که عموما برای آن دسته از عزیزانی که قصد دارند در رشته های  (پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و فیزیوتراپی و مهندسی و هنر و......) فرصت مناسبی میباشدکه با توجه به سخت بودن کنکور ایران و بسیاری از مصایب دیگر و همچنین سهولت قبولی در دانشگاههای ترکیه این فرصت فراهم است تا با شرکت در این کلاس ها راحت تر در رشته مورد علاقه در دانشگاه های معتبر ترکیه قبول شوید.

مفاد آزمون YOS ؟؟؟

مفاد این آزمون شامل سه درس (ریاضی و هندسه و هوش ) می باشد معمولا بین 80 الی 85 سوال در آزمون ارایه میشود که 04 الی 45سوال هوش 30 الی 35 سوال ریاضی و در انتها 5 الی 10 سوال هندسه در آزمون ارایه می شود که بسته به دانشگاه متفاوت می باشد.
برای پاسخ دادن به این سوالات الزام به تسلط کامل بر روی زبان ترکی استانبولی نیست هر چند که اساتید ما در آموزشگاه حصاری به طور موازی با برگزاری کلاسها برای شما عزیزان کلاسهای آموزش زبان ترکی استانبولی را هم در نظر گرفته اند.
البته لازم به ذکر است که برخی دانشگاه ها در هنگام ثبت نام 5 زبان مختلف را برای شرکت کنندگان در آزمون در نظر می گیرند که زبان فارسی هم یکی از این 5 زبان میباشد.

میزان اعتبار و اهمیت آزمون یوس :

از انجاییکه کشور ترکیه عضو پیمان نامه بولونیا می باشد دانشگاه های این کشور می توانند سکوی پرتاب خوبی برای مقاصد کشور های دیگر اروپایی و آمریکایی باشند هر چند که در رنگکینگ جهانی دانشگاه های ترکیه از رتبه بالیی برخوردار هستند.

زبان امتحان:

در موقع ثبت نام برای آزمون هر دانشگاه زبان مورد نظر را انتخاب میکنیم که بعضا برخی از دانشگاه ها تا 5 نوع زبان را در اختیار دانش آمموز برای انتخاب قرار می دهند که البته پیشنهاد ما به شما عزیزان انتخاب زبان ترکی استانبولی میباشد.

کلاسهای یوس در کرج و تهران

آزمون YOS

آموزشگاه علمی حصاری با تکیه بر تجربه خود در امر آموزش ونتایج شایان به ذکر در زمینه برگزاری کلاسهای یوس در کرج و تهران و همچنین بهره مندی از اساتید مجرب در این حوزه امسال هم برای برگزاری کلاس های یوس در کرج در خدمت شما عزیزان می باشد.

مزایای شرکت در کلاس های  YOS آموزشگاه علمی حصاری :

1.    به جرات می توان گفت که آموزشگاه علمی حصاری پایین ترین میزان شهریه و بیشترین میزان خدمات را در بین تمامی موسسات ارایه می دهد.
2.    رفع اشکال 24ساعته به صورت حضوری و آنلاین به صورت کاملا رایگان
3.    برگزاری آزمون های دوره ای با جامعه آماری بالا به صورت کاملا رایگان
4.    بررسی نمرات و مشاوره به دانش آموزان بعد از هر آزمون آزمایشی
5.    حضور غیاب مستمر و ارایه لیست به والدین دانش آموزان
6.    ارایه به روزترین کتب درسی و کمک درسی مطابق با آخرین تغییرات منابع
7.    برگزاری تور های آموزشی در مقصد و ارایه خدمات
8.    بیشترین آمار قبولی در بین تمام موسسات
9.    و در نهایت همراهی دانش آموزان از لحظه ثبت نام تا ورود به دانشگاه

زمان شروع کلاس ها در آموزشگاه حصاری:

شروع کلاس ها از اواسط شهریور ماه می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری 
(آنلاین) و با رعایت کردن تمامی پروتکل های بهداشتی ابلاغی از مراجع ذی صلاح خواهد بود که شما عزیزان با خیالی آسوده در کلاسها شرکت کنید .

دوره های مرتبط با کلاس ها  منابع مربوط:

به صورت موازی با کلاس ها دوره های رفع اشکال و آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت پیوسته ادامه داشته و همچنین مشاوره آنلاین و حضوری هم ادامه خواهد داشت.

سوالات آزمون یوس دانشگاه استانبول 2019

سوالات آزمون یوس دانشگاه قاضی انتپ 2019

چرا دانشگاه های ترکیه؟؟؟

برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی دارند همواره قبولی در دانشگاه های ایران تبدیل به کابوس شده استو هم چنین ظرفیت های پایین دانشگاه های دولتی کار را سخت تر کرده است به طوری که از هر 1000متقاضی  تنها 2نفر میتواند به دانشگاه راه پیدا کند که این آمار در ترکیه به طور میانگین از هر 10 نفر 6نفر قبولی میباشد که این آمار برای آموزشگاه علمی حصاری از هر 10نفر 8 نفر می باشد.
دیگر دلیل این انتخاب میتواند معتبر بودن دانشگاه های ترکیه باشد که عمدتا رنگکینگ قابل ذکری را در بین تمامی دانشگاه های جهان  دارا می باشند.
یکی دیگر از مزایای دانشگاه های ترکیه این است که برای آزمون ورودی آنها تعداد منابع و کتاب هایی که دانش آموزان باید مطالعه کنند بسیار کمتر از کنکور ایران میباشد که به صورتی که سه کتاب ریاضی و هندسه و هوش در مقابل تقریبا27کتابی که دانش آموزان برای کنکور ایران باید مطالعه کنند که همین امر یعنی کم بودن منابع شرایط را سهل تر میکند.
دیگر دلیل این انتخاب جدا برگزار شدن آزمون ها می باشد که هر دانشگاه آزمون مختص به خود را برگزار می کند که این امر یعنی تعداد بالای آزمون ها درصد قبولی دانش آموزان را بالا می برد.
و اما دیگر مزیت دانشگاه های ترکیه امکان انتقال و ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپا و آمریکا میباشد به طوری که پس از گذراندن 60واحد درسی و کسب معدل 2.5از4 میتوانند به دانشگاه مرتبط با دانشگاه در حال تحصیل در آمریکا و یا اروپا منتقل شوند.
1-عدم نیاز به ویزا     2- نزدیک بودن مسافت     3-هزینه های پایین زندگی  و.......
کلاسهای یوس در کرج در آموزشگاه علمی حصاری از  شهریور آغاز می شوند

 

شرایط و قوانین آزمون یوسYÖS 

شرایط سنی:

در برخی منابع این موضوع بیان می شود که برای ورود به دانشگاه های ترکیه و شرکت در آزمون یوس محدودیت سنی لحاظ می شود در صورتی که در99% مواقع به این شکل نبوده و هیچ محدودیتی در این زمینه  برای ثبت نام و شرکت در آزمون یوس YOS  وجود  ندارد.

قوانین حضور در امتحان:

1-    همراه داشتن اصل پاسپورت الزامی می باشد.
2-    فقط افرادی که تابعیت غیر ترکیه دارند می توانند شرکت کنند.
3-    حتما باید در مقطع متوسطه فارغ التحصیل شده باشد و یا در حال تحصیل در سال آخر باشد.
4-    باید تمتمی مدارک  به صورت رسمی ترجمه شده باشند.
البته شایان به ذکر است که که کارشناسان ما در آموزشگاه حصاری تمامی این امور را برای شما به سرانجام می رسانند.

نحوه اعتراض به ازمون:

به صورت کلی حق اعتراض برای شما برای شرکت در هر آزمونی محفوظ می باشد که در آزمون یوس پس از گذراندن آزمون در بازه زمانی مشخص شده با تکمیل فرم های مربوطه و ارایه توضیحات لازم وارسال آن به دانشگاه مربوطه پس از بررسی های لازم در صورت تایید تمام مبلغ ثبت نام عودت خواهد شد. 

مزایا و معایب شرکت در حوزه های امتحانی داخل ایران: 

پیشنهاد ما به شما عزیزان حضور در حوزه های امتحانی داخل کشور ترکیه می باشد چراکه در شرایط یکسان دانش آموزی که در کشور ترکیه امتحان میدهد نسبت به دانش امئزی که خارج از کشور ترکیه امتحان می دهد دارای اولویت می باشد.

کلاسهای آنلاین یوس YÖS

برگزاری کلاس های آنلاین برای متقاضیان سراسر کشور با بیشترین بازده که توسط اساتید مجرب این حوزه صورت می پذیرد.
برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره های زیر حاصل فرمایید:
09190357456    
09038988338
این کلاسها با هزینه پایین تر نسبت به کلاس های حضوری برگزار می شود.

مزایای کلاس آنلاین

_ صرفه جویی در زمان 
_ پرداخت هزینه پایین تر
_ امکان رفع اشکال به صورت حضوری
و بسیاری از مزایای دیگر....

زمان شروع کلاسها

کلاس ها از پایان شهریور آغاز شده و ادامه پیدا می کند که در مهر و آبان هم دوره های جدید آغاز می شود.
 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

 

0919-0357456

0903-8988338

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید