کلاس زبان آلمانی در کرج | پکیج کامل و جامع دوره های آزمون گوته

09038988338 مشاوره
دوره های زبان آلمانی در کرج

در سال های اخیر زبان آلمانی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است از آن جهت که در بسیاری از کشور های اروپایی گویش می شود و کشور آلمان خود نیز به یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت تبدیل شده است

آموزشگاه حصاری
آموزشگاه حصاری

کلاس های آلمانی در کرج

کلاس زبان آلمانی در کرج :

آموزشگاه زبان آلمانی حصاری (معتبر ترین آموزشگاه زبان در کرج) با داشتن سال ها تجربه در این حوزه با بهره جویی از مدرسان تخصصی، با کیفیت ترین کلاس های آلمانی در کرج را برگزار می کند؛ این کلاس ها به گونه ای طرح ریزی شده است که بسته به نیاز دانش پذیر، طول دوره را می توان تعیین کرد و حتی می توان در کوتاه ترین زمان ممکن نمره ی قبولی در آزمون گوته را به راحتی کسب نمود.

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج :


آموزشگاه حصاری با بهره گیری از اساتید مجرب حوزه تدریس زبان آلمانی در دو بخش مکالمه و ویژه آزمون گوته برنامه های خود را به شما ارائه می دهد. برای شرکت در کلاس های زبان آلمانی در کرج به صورت حضوری با ما تماس بگیرید. آموزشگاه حصاری کلاس های زبان آلمانی خود را به صورت (پکیج،ترمیک،خصوصی و نیمه خصوصی) برگزار می کند که کلاس های شما پس از تعیین سطح و مشاوره به شما معرفی می شود. حال برای کسانی که قصد مهاجرت و گرفتن مدرک زبان آلمانی  را برای ارائه به سفارت دارند؛یک برنامه مدون و ایده آل برنامه ریزی می شود.
 

آموزشگاه زبان آلمانی :


یک آموزشگاه زبان آلمانی باید از اساتید تخصصی و مجرب در بخش های مختلف زبان آلمانی بهره جویی کند؛ همچنین با وجود شرایط ویژه برای هر زبان آموز برای وی برنامه ریزی کند. جهت شرکت در کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه حصاری با ما تماس بگیرید.

کلاس های زبان آلمانی آکادمی حصاری :


این کلاس ها همه روزه به صورت آنلاین و حضوری (خصوصی و گروهی) برای همشهریان عزیز کرجی دایر می باشد لازم به یادآوری است که با بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در خدمت شما عزیزان هستیم.

کلاس آنلاین زبان آلمانی :


بنابر شرایط خاص فعلی، آموزشگاه حصاری با بهترین زیر ساخت های لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین زبان آلمانی در بسته های مختلف این امکان را برای شما فراهم می آورد. لازم به ذکر است تمامی متقاضیانی که در سراسر کشور متقاضی شرکت در کلاس های زبان آلمانی هستند و دسترسی به استاد مناسب برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند؛ به ویژه شهرستان ها، می توانند در کلاس های آنلاین زبان آلمانی ما شرکت کنید.
 

منابع زبان آلمانی :

منابع زبان آلمانی
منابع مختلفی برای فراگیری زبان آلمانی وجود دارد؛ اما کارشناسان ما در آموزشگاه حصاری برای آن دسته از دوستانی که قصد شرکت در آزمون گوته را دارند کتاب های منشن(Menschen) و برای آن دسته از دوستانی که برای یادگیری مکالمه زبان آلمانی در کلاس ها شرکت می کنند کتاب های استارتن وین (starten wir) را معرفی و تدریس می نماییم.
 

هزینه های کلاس زبان آلمانی :


بسته به نوع کلاس و فشردگی آن متغیر می باشد که جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که برای کلاس های زبان آلمانی نسبت به سایر موسسات تخفیف های خوبی در نظر گرفته شده است.
 


 

هزینه کلاس زبان آلمانی گوته :

هزینه ی کلاس زبان آلمانی
هزینه این کلاس ها بسته به نوع نیاز شما و زمان و سطح زبان آلمانی شامل تغییرات می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مزیت کلاس های آنلاین زبان آلمانی در کرج :

 • استفاده از بهترین سخت افزار و نرم افزار برای تشکیل کلاس
 • تشکیل کلاس ها بر اساس نیاز دانش پذیر
 • برگزاری کلاس ها برای تمامی سطوح
 • برگزاری کلاس ها برای تمامی سنین
   

سطوح مختلف زبان آلمانی :

 • سطوح مقدماتی شامل سطوح A1 و A2 می باشد که :
 • A1 : در حد کلمات روزمره و ابتدایی را می توانید درک کنید.
 • A2 : می توانید در موقعیت های غیر پیچیده و ساده منطور خود را به دیگران بیان کنید.
 • سطوح متوسط شامل سطوح B1 و B2 می باشد که :
 • B1 : می توانید از پس  مسائل خود بربیایید.
 • B2 : می توانید متون دشوار و پیچیده را درک کنید.
 • سطوح پیشرفته شامل سطوح C1 و C2 می باشد که :
 • C1 : واژه های پیچیده زیادی را می توانید درک کنید.
 • C2 : هر آنچه که به زبان آلمانی مواجه شود بدون هیچ مشکلی می فهمند.

چرا زبان آلمانی :

 1. پرگویش ترین زبان اروپا
 2. پیشرو بودن آلمانی ها در صنعت آلمانی
 3. آماده بودن زمینه ی تحصیل در بهترین دانشگاه ها
 4. زبان اکثر بزرگان تاریخ
 5. شباعت اکثر کلمات آن به زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان آلمانی :

کلاس مکالمه زبان آلمانی

یکی از علت های سخت بودن یادگیری زبان آلمانی اللخصوص در بخش مکالمه داشتن قواعد پیچیده و سخت این زبان است. در کلاس های آلمانی در کرج آکادمی حصاری شما علاوه بر یادگیری قواعد درست، نحوه ی مکالمه کردن به زبان آلمانی را نیز می توانید به راحتی فراگیرید.

انواع آزمون زبان آلمانی :

 1. گوته (GOTE)
 2. TesDaf
 3. DSH
 4. Tels

آزمون های زبان آلمانی در چند سطوح برگزار می گردد؟

خوشبختانه آزمون های زبان آلمانی بالعکس آزمون های زبان انگلیسی  در 6 سطح متفاوت برگزار می گردد؛ و شما بسته به نیاز خود سطح مورد نظرتان را انتخاب و در آزمون آن سطح شرکت می کنید. این سطوح شامل A1,2 ، B1,2 ، C1,2 ، می شود.

سطوح مختلف زبان آلمانی

آزمون TesDaf :

نوع دیگر آزمون گوته می باشد و بیشتر برای کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های کشور آلمان دارند مناسب است؛ این آزمون بین المللی شامل سطوح B2 و C1 می باشد که سطوح نسبتا بالایی را دریافت کنید؛ پس با شرکت در کلاس های آلمانی در کرج آکادمی حصاری نمره ی قبولی را کسب کنید.

اعتبار مدرک زبان آلمانی (گوته) :

اعتبار مدرک گوته مادام العمر می باشد؛ اما در برخی موارد می گویند بهتر است که بیش از دو سال از دریافت آن نگذرد.

نمره ی قبولی در آزمون های زبان آلمانی :

نمره ی قبولی در آزمون های گوته 60 از 100 می باشد که به طور کلی آزمون شما توسط دو استاد از کمسیون امتحانی تصحیح می شود.

کلاس های بحث آزاد زبان آلمانی :

آکادمی حصاری برای اولین بار کلاس های بحث آزاد زبان آلمانی در کرج را برگزار می کند. این کلاس ها برای افرادی می باشده تا حد متوسط بر روی زبان آلمانی مسلط باشند که این سطح توسط کارشناسان ما با انجام تعیین سطح مشخص می شود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آکادمی ما تماس حاصل فرمایید.

آزمون گوته چیست ؟؟؟

آزمون گوته Goethe
آزمون ارزشیابی سطح زبان آلمانی شما جهت کار یا تحصیل در کشور آلمان می باشد که توسط سفارت این کشور برگزار می شود. سطح مورد قبول این آزمون  می باشد که البته برخی مواقع بسته به مقصد شما  نیز مورد قبول واقع می شود؛ آزمون گوته همانند آزمون آیلتس بین المللی می باشد. به طور کلی همانطور که قبلا گفته ایم داشتن مدرک آیلتس به معنای داشتن تسلط کافی بر روی زبان خارجی است که در آزمون گوته هم به این معنا می باشد یعنی داشتن مدرک گوته نشان دهنده ی تسلط شما بر روی زبان آلمانی می باشد. در کشور هایی هم چون لیختن اشتاین، اتریش  و سوئیس، برای ادامه ی تحصیل باید این مدرک را به همراه داشته باشید. 
 

تاریخچه زبان آلمانی :


زبان آلمانی، یک زبان ژرمنی غربی می باشد که در اروپای مرکزی صحبت می شود و همچنین در کشور های آلمان، اتریش، سوئیس و تیرول جنوبی ایتالیا نیز به زبان آلمانی گویش می کنند. در این زبان برخی از واژگان با برخی از واژگان زبان های دانمارکی؛ نروژی و سوئدی شباهت بسیاری دارند. زبان آلمانی دارای بیش از 100 میلیون گویش دارد و از پرگویشترین زبان اروپایی می باشد.
 

هزینه آزمون گوته :


هزینه ی آزمون نسبت به سطوح مختلف این زبان محاسبه می شود :
 

A1 105 یورو
A2 125 یورو
B1 210 یورو
B2 240 یورو
C1 270 یورو
C2 295 یورو


سطوح مختلف آلمانی :

سطوح مختلف زبان آلمانی
زبان آلمانی همانند زبان های دیگر دارای سه سطح اصلی  تا  می باشد که هرکدام از این سطوح خود شامل دو بخش  هستند. به طور مثال : A1 و A2
 

آزمون زبان آلمانی :


 گوته نام دارد که توسط سفارت آلمان برگزار می شود و فقط و فقط هم نمره این آزمون مورد تایید کشور آلمان می باشد و هیچ مدرک دیگری مورد تایید نیست.
 

آموزش زبان آلمانی :


از آنجاییکه آموزش زبان آلمانی جزء کارهای سخت می باشد بسیار بسیار مهم است که استاد شما چگونه با شما کار کند پس اولین اصل آموزش مدرس خوب می باشد که آموزشگاه حصاری از آن بهره مند است.
 

مزایای کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه حصاری در کرج :


1.    بهره مندی از اساتید مجرب و متخصص
2.    هزینه پایین تر نسبت به سایر موسسات
3.    ارائه آخرین منابع مطابق با آخرین تغییرات
4.    امکان حضور در کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری
5.    مشاوره جهت مهاجرت و ثبت نام آزمون گوته
و.....

 

شرایط آزمون :


این آزمون در کشور ایران نیز برگزار می شود و مدت اعتبار آن تا دو سال است. شما برای گرفتن نمره ی قبولی در این آزمون حداقل باید به بیش از 60% از سوالات آزمون گوته را پاسخ دهید.

چگونه راحت تر زبان آلمانی یاد بگیریم؟؟؟

 • در اینجا به چند نکته ساده می پردازیم که تاثیر زیادی در سرعت یادگیری ما خواهد داشت:
 • زبان کامپیوتر و موبایل خود را آلمانی کنیم
 • فیلم و برنامه های تلویزیونی آلمانی ببینیم و سعی کنیم بعد از مدتی بدون زیر نویس ببینیم
 • مقاله ها و کتاب های آلمانی بخوانیم
 • موسیقی ها و پادکست های آلمانی گوش کنیم

 

 • آموزشگاه زبان آلمانی تهران

 • کلاس های آلمانی حضوری

 • کلاس های آلمانی رایگان

 

 • کلاس های آلمانی زبان
 • کلاس های زبان آلمانی گوته
 • کلاس های زبان آلمانی در تهران

 

 • کلاس های آلمانی مجازی 
 • هزینه کلاس های آلمانی
 • دوره های زبان آلمانی

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید