آموزشگاه تنها آموزشگاه تخصصی زبان ترکی استانبولی در کرج و سطح استان البرز

02632728197 شماره ثابت
کلاسهای ترکی استانبولی درکرج

آموزشگاه حصاری تنها آموزشگاه تخصصی زبان ترکی استانبولی در کرج و سطح استان البرز با برترین اساتید حوزه تدریس زبان ترکی استانبولی در کرج برای شما شرایط یک آموزش به روز را فراهم نموده است

آموزشگاه حصاری
آموزشگاه حصاری

کلاس زبان ترکی استانبولی در کرج 

 اموزشگاه حصاری تنها موسسه تخصصی اموزش زبان ترکی استانبولی در کرج و سطح استان البرز کلاس های زبان ترکی استانبولی را به صورت گروهی و خصوصی آنلاین و حضوری در مقاطع مختلف برگزار مینماید.

برای شرکت در کلاس های زبان ترکی استانبولی در کرج با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

اموزشگاه زبان ترکی استانبولی در کرج

آموزشگاه در مرکز کرج به عنوان تنها موسسه ای که به صورت تخصصی به آموزش زبان ترکی استانبولی در کرج می پردازد و نماینده بسیاری از دانشگاه های دولتی و خصوصی از کشور ترکیه می باشد به خود می بالد که بااستفاده از اساتید مجرب و متخصص در زمینه تدریس زبان ترکی استانبولی در کرج به صورت آنلاین و حضوری به شما عزیزان خدمت می کند..

آموزشگاه حصاری نماینده بررگزاری آزمون تومر (آزمون ارزشیابی سطح زبان ترکی استانبولی )از دانشگاه قاضی آنکارا و همچنین دانشگاه آنادولو اسکی شهیرمی باشد.

نکته ی مهم اینکه آموزشگاه حصاری با برگزاری کلاس های آمادگی آزمون یوس yos در کرج به صورت حضوری ودر تمامی کشور به صورت آنلاین برای عزیزانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه و تحصیل در دانشگاه های دولتی ترکیه را دارند این کلاس ها را برگزار می نمایند.

آموزش زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته

اکثر زبان آموزان مراجعه کننده به تمامی مراکز اموزش زبان متقاضی شروع کلاس های خود از سطح مبتدی می باشد که با یک برنامه ریزی جهت دار و هدف مند توسط آکادمی حصاری در مدت زمان مشخص و با کیفیت مناسب تمامی زبان آموزان را به سطح ایده آل خود می رسانیم.

که البته این امر مستلزم این موضوع می باشد که زبان آموزان عزیز نیز همگام با سیستم های آموزشی آکادمی حصاری پیش بیایند که این روند سریعتر منجر به نتیجه گیری شما عزیزان شود.

مزایای شرکت در کلاس های زبان ترکی استانبولی آموزشگاه حصاری 

مزایای شرکت در کلاس های زبان ترکی استانبولی آموزشگاه حصاری
بهره مندی از اساتید مجرب
استفاده از به روزترین منابع آموزش زبان ترکی استانبولی 
مشاوره جهت مهاجرت تحصیلی و یا کاری به کشور ترکیه
قیمت مناسب شهریه 
و ده ها دلایل دیگر که آموزشگاه حصاری را در امر آموزش متمایز می نماید.

آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه

آموزشگاه حصاری برای تمامی زبان ها به ویژه زبان ترکی استانبولی به صورت خاص تر و ویژه تر برنامه ریزی منسجم و هماهنگی برای زبان آموزان در نظر دارد که این برنامه ریزی از پایه شروع شده و شما را تا به هر سطح دلخواهی که مود نیازتان باشد می رساند این برنامه ریزی براساس کتاب های (HitIt .Istanbul.Yedi iklim)انجام شده که این ها سر شناسانه ترین و کاملترین منابع زبان ترکی استانبولی می باشند .

منابع آموزش زبان ترکی استانبولی

بهترین منابع موجود برای آموزش زبان ترکی استانبولی سه انتشارات برجسته کشور ترکیه می باشد که عبارتند از((Hıtıt,yediiklim,Istanbul که بستگی به هدف شما از جهت یادگیری با محوریت مکالمه یا با هدف آزمون تومر برای شما منبع مناسب در نظر گرفته خواهد شد.

آموزش زبان ترکی استانبولی پیشرفته

عزیزانی که دارای سطح مشخصی از زبان ترکی استانبولی می باشند که در صدد تقویت ان می باشند در کلاس های پیشرفته شرکت خواهند کرد گه به صورت خاص تر و پیشرفته تر با این عزیزان کار خواهد شد 

پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی 

آکادمی حصاری اقدام به گردآوری یک پکیج آموزشی کامل برای زبان ترکی استانبولی نموده است که در سطوح مختلف در قالب دی وی دی در دسترس شما عزیزا قرار خواهد گرفت.

این پکیج بیشتر مناسب عزیزانی می باشد که زمان شرکت در کلاس های حضوری و آنلاین را ندارند و در شهر خود دسترسی به استاد تخصصی ترکی استانبولی را ندارند.

آموزش زبان ترکی استانبولی ویژه آزمون تومر

آزمون تومر آزمون ارزشیابی میزان سطح زبان ترکی استانبولی شما عزیزان جهت ورود به دانشگاه ها و کار در مراکز رسمی کشر ترکیه می باشد.

این آزمون همانند آزمون های زبان دیگر از چهار بخش (گفتاری.شنیداری.خواندنی.و نوشتنی)تشکیل شده است که در ماه دو بار برگزار می گردد.

حداقل نمره قبول در این آزمون سطح   ب1 می باشد. 

مدرک تومر به دو بخش (سرتیفیکاو دیپلما )تقسیم می شود که مدرک سرتیفیکای تومر اعتبار دو ساله و مدرک دیپلما اعتبار مادام العمر دارد و آکادمی حصاری نماینده دانشگاه قاضی آنکارا برای برگزاری آزمون تومر در کشور ایران می باشد که افتخار دارد به شما عزیزان خدمت کند
ثبت نام آزمون تومر

تمامی امور مربوط به ثبت نام و پیگیری ثبت نام آزمون تومر (اسکن صفحه اول پاسپورت .ایمیل و عکس داوطلب)می باشد.

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

اساسا این یک سوال کلی می باشد چرا که مدت زمان یادگیری شما ارتباط مستقیم با میزان زمانی که برای این موضوع می گذارید دارد.

اما به طور کلی در صورتیکه شما حداقل هفته ای سه روز برای یادگیری زبان ترکی استانبولی زمان بگذارید حدودا 6الی 9 اه طول خواهد کشید به سطح ایده آل خود برسید و از آن به بعد یشتر به تقویت مکالمه و اصطلاحات خواهید پرداخت هر چند این موضوع ارتباط مستقیم با ضریب هوش شما .میزان تمرین و ....هر دانش آموز دارد.

اموزشگاه حصاری برای آموزش زبان ترکی استانبولی در کرج شرایط ویژه ای را برای شما محیا نموده است تا در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح از زبان ترکی استانبولی برسید.

آموزش حضوری زبان ترکی استانبولی در کرج

آموزشگاه حصاری با بهره مندی از اساتید مجرب و آکادمیک حزه تدریس زبان ترکی استانبولی در دو بخش (دوره های مکالمه محور و دوره های ویژه آزمون تومر به خدمت رسانی به شما عزیزان افتخار می کند.

آموزشگاه حصاری به صورت رسمی نمایندگی تعداد زیادی از دانشگاه هاست  مثل دانشگاه قاضی در شهر انکارا و دانشگاه آنادولو در شهر اسکی شهیر

یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل

آکادمی حصاری این امکان را فراهم کرده است تا ان دسته از عزیزانی که شرایط بهره مندی از کلاس های گروهی (حضوری یا آنلاین)را ندارند و شرایط زندگی شخصی و کارشان به شکلی می باشد که زمان کافی برای رفت و آمد جهت حضور در کلاس ها ندارند با اعزام استاد زبان ترکی استانبولی برای این عزیزان زبان ترکی را در منزل یا محل کار خود آموزش ببیند.برای اطلاعات بیشتر از جزئیات اعزام استاد زبان ترکی استانبولی به محل کار یا منزل شما با ما تماس حاصل فرمایید.

 ریشه زبان ترکی استانبولی 

 زبان ترکی استانبولی یا همان ترکی آناتولی یکی از زبان های شاخه جنوب غربی یا گروه اغور خانواده های زبان ترکی است که میلیون نفر به عنوان زبان نخست به این زبان سخن می گویند که از نظر جغرافیایی به ترکیه و قبرس شمالی و (عراق-یونان-بلغارستان-مقدونیه شمالی-کوزوو-آلبانی و دیگر بخش های شرقی اروپا به این زبان سخن می گویند.


آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین 

آکادمی حصاری با استفاده از به روزترین امکانات سخت افزاری اقدام به برگزاری کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین نموده است که نهایت تدابیر اندیشیده شده تا هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری وجود نداشته باشد.در ضمن کلاس های آنلاین ترکی استانبولی هم به صورت خصوصی و هم به صورت گروهی برگزار میگردد..

آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان

کمتر آموزشگاهی در کرج و سایر شهر های کشورمان وجود دارد که آموزشی تخصصی برای زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان در نظر بگیرد که اکادمی حصاری با بهره جویی از اساتید متخص این حوزه و استفاده ز روش های روان شناسی کودک یک اموز مناسب سن کودکان برای آن ها همراه با موسیقی و بازی برنامه ریزی نموده است.

آموزش زبان ترکی استانبولی خصوصی

مسلما یادگیری زبان ترکی استانبولیس یا هر زبان دیگری به صورت خصوصی شما را زودتر به سطح مدنظر خودتان خواهد رساند .اموزش زبان ترکی استانبولی به صورت خصوصی در کرج توسط آموزشگاه حصاری با برترین اساتید برای شما عزیزان به صورت تضمینی برگزار خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت خود آموز 

(Self study)

این نوع آموزش دیگر منسوخ شده است و شما برای یادگیری زبان ترکی استانبولی یا هر زبان دیگری حتما نیاز به یک معلم متخصص دارید که به اصطلاحات و جزئیات زبان مورد نظر آشنا باشد.

هر چند آموزشگاه حصاری به عنوان تخصصی ترین مرکز اموزش زبان ترکی استانبولی در کرج اقدام به گر آوری یک پکیج ویدیویی نموده است و شما می توانید با تهیه این DVDها از آموزش های ما به صورت آفلاین بهره مند شوید

آزمون زبان ترکی استانبولی برای سفارت 

آزمون رسمی ارزشیابی زبان ترکی استانبولی (آزمون تومر)می باشد که آموزشگاه حصاری کلاس های آمادگی این آزمون را در کرج برای شما عزیزان برگزار می نماید

این آزمون ماهانه 2 بار برگزار می گردد.

کلاس های فشرده زبان ترکی استانبولی 

این کلاس ها در آموزشگاه حصاری هفته ای 4روز به صورت فشرده از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود ویزه کسانی که فرصت محدودی برای مهاجرت دارند.

مدرک تومر تضمینی

آموزشگاه حصاری با توجه به سیستم آموزشی خود کسب نمره بالاتر از ب 1 را به شما عزیزان تضمین می دهد.

این اتفاق امری دست نیافتنی نیست،تا زمانی که شما با یک آموزش صحیح مطابق با استانداردهای جهانی را در دسترس خود دارید،بسیا زودتر ازآنچه که فکرکنید به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید. آموزشگاه حصاری به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش زبان ترکی استانبولی درکرج محیطی ایده آل را برای اموزش شما عزیزان فراهم آورده است.

اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی

ترکیه به عنوان مقصد توریستی و گردشگری وهمچنین در سالهای اخیر به عنوان یک مقصد جذاب تحصیلی،هدف مهاجرتی بسیاری از هموطنان ما شده است از این روی یادگیری زبان ترکی استانبولی هم یکی از موارد مهم در هر گونه ای از مهاجرت به این کشور می باشد.

کلاسهای ترکی استانبولی درکرج

بسیار واضح می باشد که کسانی که قصد فراگیری زبان ترکی استانبولی را دارند ،با هدف مهاجرت به کشور ترکیه و یا قبرس شمالی این زبان را یاد میگیرند،حال نکته ای که در این میان حائز اهمیت می باشد چگونگی آموزش به همراه کیفیت آموزش می باشد میباشد که در مدیریت زمان و مدیریت هزینه بسیار مهم می باشد

 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید